مدل های لوستر چوبی | ایران لوستر

2018/01/18 15:11:47 0 Comment(s)

 مدل های لوستر چوبی

لوسترهای چوبی در کنار قیمت مناسب و تنوع سایز بالا در کانون توجه طیف زیادی از مشتریان قرار گرفته اند. برخورداری از چوب روس که بالاترین مقاومت را در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از خود نشان می دهد از دیگر ویژگیهای لوستر های چوبی است.

مدل لوستر چوبی شاخه ای

توجه کنید که برخی از لوسترهایی که با عنوان لوستر چوبی فروخته می شوند از جنس چوب نبوده و از مواد اولیه مختلفی مانند ام دی اف و یا پلاستیک فشرده ساخته شده اند ولی به خاطر شباهت زیاد از نظر شکل، به عنوان لوستر چوبی به فروش می رسند.

مدل لوستر چوبی

دقت کنید لوستر های چوبی را فقط با جنس چوب روس خرید کنید، زیرا تنها چوبی که در برابر بید خوردگی و شرایط مرطوب مقاومت خوبی نشان می دهد چوب روس است.

لوستر های چوبی به سه شکل شاخه ای و سقفی و آویز در بازار موجود هستند.

لوسترهای چوبی شاخه ای به دو صورت رو به بالا و رو به پایین ساخته می شوند. که بر خلاف تصور مبنی بر این که لوستر هایی که رو به پایین هستند دارای نور بیشتری هستند، مبحث نور به المان های زیادی بستگی دارد که از جمله می توان به ارتفاع و قطر دهانه حباب و همچنین ضخامت حباب نام برد.

مدل لوستر چوبی رو به پایین

 

مدل لوستر چوبی رو به بالا

 

لوستر چوبی سقفی

اغلب این محصولات در سایز های کوچک و با لامپ های سرپیچ شمعی در دسترس قرار دارند و اغلب در طرح های فانتزی تولید می گردند.

مدل لوستر چوبی سقفی

مدل لوستر چوبی سقفی فانتزی

مدل لوستر چوبی سقفی فانتزی

 

لوستر چوبی آویز

این محصولات به صورت تک شعله ، دو شعله ، سه شعله و ... در معرض فروش قرار می گیرند. آویز های چوبی عموما به صورت آویز نامنظم و آویز های منظم(خطی) در بازار یافت می شوند.

مدل لوستر چوبی آویز خطی

مدل لوستر چوبی آویز نامنظم

مدل لوستر آویز چوبی

Leave a Comment