5 ایده ی ناب برای استفاده از ریسه های نواری ال ای دی (LED) | ایران لوستر

Posted by admin1 2017/10/26 09:36:06 0 Comment(s)

نوارهای نورانیLEDیکی از محبوب ترین محصولات روشنایی در بازار هستند این نوارها کاربرد زیادی دارند که از جمله آنها می توان به مصارف شخصی و تجاری، فضاهای داخلی و خارجی و استفاده در لوسترهای ال ای دی اشاره کرد. 

وجود طیف وسیعی از رنگ های خیره کننده، وزن سبک و انعطاف پذیری زیادی که این محصولات دارند باعث شده تا مورد مناسبی برای اجرایی شدن طرح های نور پردازی باشند و رویا های نورپردازی شما را به حقیقت تبدیل نمایند.

ریسه ال ای دی و اس ام دی

ریسه های LED امروزه در همه جا استفاده می شوند اعم از نور پس زمینه برای بنر های تبلیغاتی ، روشنایی آشپزخانه، نصب و راه اندازی باغ و البته همچنین برای تنظیمات مختلف روشنایی تجاری در مغازه ها، هتل ها، نمایشگاه ها و سوپر مارکت ها و.... و می توان به عنوان منبع تکمیل کننده نور لوستر نیز از آنها استفاده کرد.

به این ترتیب نوار های نورانی بخش مهمی از اطراف ما را تشکیل داده است ، تا به حال از خود سوال کرده اید که از ریسه های LED در چه مکان هایی می توانید استفاده کنید .اجازه دهید ما به شما برخی از این ایده ها را معرفی کنیم.

اولین قدم انتخاب ریسه ال ای دی مناسب برای محل مورد نظر شماست .

بعد از اینکه نوع ریسه خود را انتخاب کردید نوبت به محل استفاده آن می رسد. ما 5 تا از بهترین فضاهایی که معمولا ریسه ها را در آن استفاده می شود را به شما معرفی می نماییم.

 

استفاده از نوار های نورانی در اتاق خواب

استفاده از ریسه ال ای دی در اتاق خواب

اتاق خواب را می توان شخصی ترین محل در خانه نام برد که شما در آنجا نیاز به استراحت و احساس آرامش زیادی دارید.

با استفاده از ریسه های ال ای دی می توان اتاق خواب را در عین سادگی به مکانی زیبا و رویایی تبدیل نمود . معمولا اتاق خواب ها نیاز به روشنایی زیادی ندارند ولی شما می توانید با استفاده از ریسه های ال ای دی ، نور مناسب برای این مکان را فرهم آورید و بدلیل اینکه ریسه ها قابلیت افزایش و کاهش نور را دارند و  می توان رنگ های آنها را تغییر داد شما در هر زمانی از شبانه روز قادر به کنترل نوع رنگ و میزان روشنایی ریسه ها به وسیله کنترل از راه دور هستید.

یکی از مکان های قابل استفاده از ریسه های ال ای دی لبه تخت است که می تواند زیبایی منحصر به فردی را ایجاد نماید . در اطراف لبه تخت و داخل کمد لباس و یا حتی سراسر سقف اتاق خواب می توانید از ریسه های ال ای دی استفاده نمایید و به طور کاملا سفارشی در هر زمان که بخواهید می توانید محیط را با حس دورن خود رنگ آمیزی نمایید تا احساس آرامش و راحتی بهتری  داشته باشید.

 

استفاده از ریسه های ال ای دی در باغ

استفاده از ریسه ال ای دی در باغ

با نورپردازی ظریف در لبه های پاسیو، مسیر رفت و آمد در اطراف باغ و درخشش نور بر روی  برخی گیاهان و درختان در اطراف شما، باغ خود را به سرعت به یک منطقه خوش منظره تبدیل کرده و در کل شبانه روز از منظره آن لذت ببرید.

 

 استفاده از ریسه های ال ای دی در حمام

یکی از فضاهایی که معمولا کمتر به نورپردازی آن پرداخته می شود، حمام است. این در صورتی است که یکی از مهمترین قسمت ها در نورپردازی حمام منزل است. استفاده ریسه های ال ای د ی در حمام به دلیل اینکه این ریسه ها از ولتاژ کم برای روشنایی استفاده می کنند باعث می شود که حمام به مکانی امن تبدیل شده و از برق گرفتگی احتمالی جلوگیری شود. می توانید از ریسه ها در اطراف آینه یا سکوهای تعبیه شده در حمام استفاده کرد و از زیبایی حمام لذت برد.

 

استفاده از ریسه های LED در آشپزخانه

استفاده از ریسه ال ای دی در آشپزخانه

پخت و پز را به یک لحظه شیرین برای همسرتان تبدیل کنید.

استفاده از ریسه های ال ای دی در آشپزخانه علاوه بر اینکه زیبایی خاصی که برای این محیط فراهم می کند ، می تواند به روشن شدن پیشخوان ،اجاق گاز ،داخل کابینت ها و یا سایر قسمت های مورد نیاز کدبانوی خانه کمک به سزایی انجام داده و در نهایت سفره ای رنگین و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

استفاده از ریسه هایLEDبرای سالن ها

استفاده از ریسه ال ای دی در سالن پذیرایی

چند سالی است که استفاد از ریسه های ال ای دی در سالن جای خود را باز کرده و یکی از اجزای اصلی سالن شده است.

روشنایی محیط برای خودتان، بازدید کنندگان و یا مشتریان بسیار مهم است، قطعا یک فضای زیبا با نور کافی باعث افزایش مشتری و یا در خانه باعث افزایش آرامش خواهد شد.

با استفاده از ریسه های LED شما تصمیم می گیرید که محیط به چه طیف از نور و چه میزان از روشنایی نیاز دارد تا کمال بهره وری را از محیط بدست آورید.

نصب نوارهای نورانی LED در سراسر کنج دیوار ها و یا در نور مخفی های سقف علاوه بر زیبایی باعث آرامش در محیط خواهد شد.

 

انتخاب رنگ ، ترکیب رنگ های متعدد به شما این اجازه را می دهد تا طبق خلق و خوی شما و مهمانان خود محیط را آماده یک جمع دوستانه و یا یک وعده غذایی رمانتیک نمایید.

Leave a Comment